Preview Mode Links will not work in preview mode

May 18, 2021

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Aleksander Kwaśniewski, Maciej Witucki, Mateusz Hohol i Robert Szulc. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Otylią Jędrzejczak.


May 17, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Tomasz Karauda, Krzysztof Kwiatkowski, Paweł Nowak, dr Michał Bilewicz i Krzysztof Iwaneczko. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Magdą Łucyan.


May 14, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w specjalnym wydaniu "Onet Rano." z Kołobrzegu są: Marcin Koc, Robert Szpak, Maja Hyży, Nina Albińska, Monika Dziedzic oraz Anna Mieczkowska


May 13, 2021

Gośćmi Bartka Węglarczyka w "Onet Rano." są: Piotr Zgorzelski, prof. Andrzej Fal, Karolina Mints, Waldemar Heflich, Janusz Schwertner, Hanna Radziejowska oraz Krzysztof Kosior. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Tomaszem Rudolfem i Karoliną Sielska-Bielską o ankiecie Fundacji K.I.D.S w ramach Wielkiego Badania...


May 12, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Marek Pęk, Klaudia Jachira, Longina Kaczmarska, Wiesław Kot i Kasia Werner. W części #WIEM rozmowa z Jackiem Czauderną o tym, jak branża gastronomiczna przygotowuje się na częściowe otwarcie.