Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 1, 2020

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Włodzimierz Cimoszewicz, Marcin Porzucek, Jolanta Szymańska, Filip Springer i dr Aleksander Poniewierski. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z Rafałem Rudzińskim.


Nov 30, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Dariusz Joński, Piotr Siergiej, dr Maria Rotkiel, Agnieszka Cegielska i Robert Cichy. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Martą Habior.


Nov 27, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Władysław Kosiniak-Kamysz, Michał Rogalski, Bianka Mikołajewska, Piotr Kupicha oraz Viki Gabor. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z dr Maciejem Kaweckim o promocjach w Black Friday


Nov 26, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Klaudia Jachira, Andrzej Bargiel, dr Artur Zaczyński, Mateusz Borek, Maria Stachurska, Barbara Stuhr oraz Jerzy Stuhr. W części "#WIEM" rozmowa Bartosza Węglarczyka z Elżbietą Cherezińską.


Nov 25, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Sylwia Spurek, Wojciech Pomarański, Mateusz Łukianiuk, Bogna Wiltowska i Katarzyna Bonda. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Janem Borkowskim, Justyną Borkowską i Klaudią Smolarską-Kulej o tym, jak muzyka może pomóc najmłodszym w walce z rakiem.